Betgaranti Neden Açılmıyor?

      Betgaranti Neden Açılmıyor? için yorumlar kapalı

Tıkla Betgaranti’ye Gir!

Betgaranti neden açılmıyor? Sorunlarının merkezi illegal sitelere BTK’nın uyguladığı tarifelerdir. Sorunsuz erişim için butona basın! Bet piyasası oldukça uzun seneler öncesi ülkemizde giriş yapmıştır. Fakat geçen onca zamana rağmen hala kaçak yollardan kullanılmaktadır. Bunun sebebi ülkemizde kumar oyunlarının yaygınlaşmasının önlenmesidir. Fakat dans oyunları adı altında başka oyunlar Türkiye’de yasal olarak oynanabiliyor.

Betgaranti

Madem legal oyunlar var o zaman niye bu siteler daha çok kullanılıyor diye düşünenleriniz olacaktır. Bunun sebebi bet sektöründeki kazanç oranlarıdır. Yani diğer siteler pet sektörü kadar kazandıramaz!  Haliyle üyeler de Betgaranti gibi kazandıran mecraları tercih etmektedir. Tabi bu tercihler sonrasında erişim adresleri tespit edildiğinden engeller gelmektedir. Ardından da neden açılmıyor şikayetleri oluşmaktadır. Neyse ki platform yeni linkler geliştirmektedir.

Betgaranti Neden Açılmıyor? Giriş Yapamıyorum Sorunu

Bir önceki başlıkta gelen engellerin nedenlerinden bahsetmiştik. Fakat eklemek istediğimiz bazı maddeler daha var. Betgaranti neden açılmıyor sorunlarının tamamı BTK nedenini değildir! Aynı zamanda firma güvenlik tedbiri almak istediğinde adreslerini yeni başka linke taşımaktadır. Böylece üye daha aktif giriş yapması sağlanırken kullanılan ve patateslerin de yazılımları güçlendirmektedir. Bundan dolayı firma üyelerinin giriş yapacağı alternatifleri de arttırmıştır.

Yani firmaya ulaşamadığınız zaman illa link bulmanız gerekmiyor. Çünkü Betgaranti geliştirmiş olduğu Apk’lar üzerinden siteyi kullandırma şansı sunmaktadır. Üstelik bu aplikasyonlar şu ana kadar üretilmiş tüm akıllı cihazlarda kullanılabilmektedir. Böylece neden açılmıyor demek yerine güncel bir link bulana kadar uygulamaları kullanabilirsiniz. Üstelik uygulamaların getirdiği alternatifler ve hızlı erişim imkanları da sizlere çok faydalı olacaktır.

Betgaranti Neden Açılmıyor? Yoksa Kapandı Mı?

Siteye eriştiğiniz adreslerin bir anda kapanması aklınıza firmanın kalıcı olarak silindiği düşüncesini getirebilir. Fakat bu düşünceler gerçekten çok yersizdir. Betgaranti neden açılmıyor şikayetleri yapmak yerine firmanın paylaşım yaptığı sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz. Çünkü siz bu aramaları yaparken slot firmasının uzman birimleri yeni linkler oluşturmakla meşguldür. Bu kadar başarılı bir sitenin bir anda piyasadan silinmesi mümkün değildir!

Online bahis sitesine ulaşamadığınız da diğer alternatifleri deneyerek endişe yapmamalısınız. Yapılan analizler sonucu Betgaranti gibi bir sitenin daha uzun yıllar sektörde varlığını koruyacağı gözlenmektedir. Bundan ötürü büroyu bulamadınız da sosyal medya paylaşımları, telegram kanalından ulaşım,  vpn ile giriş gibi yöntemler deneyebilirsiniz. Böylece neden açılmıyor sıkıntısından dakikalar içerisinde kurtularak oyunlara ulaşabilirsiniz.